HAKKIMIZDA

kurumsal

MSM MÜHENDİSLİK firması, kuruluşundan bugüne 15 yılı geride bırakarak, sektörünün gelişmesine paralel olarak, kendi performansını ve portföyünü geliştirerek bugünkü kurumsal yapısına ulaşmıştır.

Teknolojide oluşan gelişmeleri ve sektöründe duyulan ihtiyaçları dikkate alarak üretim ve pazarlama kapasitelerini sürekli yenileyen firmamız, kablo koruma, taşıma ve sonlandırma sistemleri kapsamında üretim, pazarlama ve satış faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Faaliyetlerimizin ana temasını kablo taşıma boruları ve bunlara ait farklı aksesuarları içermektedir.
Faaliyet kapsamımıza, son yıllarda ülkemizdeki kullanım alanları sürekli artış gösteren ve buna bağlı olarak da artan taleplere cevap verebilmek amacıyla, exproof sistem elektrik malzemelerini de katmış bulunmaktayız.

Her geçen yıl önüne koymuş olduğu hedefleri; çalışma disiplini, hizmet kalitesi ve yeni ürün yelpazesiyle
gerçekleştiren şirketimiz, müşteri odaklı çözümler sunmaya yönelik çalışmaları ve konusunda uzman, eğitimli kadrosuyla, sektörünün güven veren firmalarından biri olmuştur.

Gerçek ulusal kalkınmanın, özellikle yerli üretimle sağlanacağının bilincinde olan firmamız, kendi öz kaynakları
ile oluşturduğu üretim tesisiyle ve üretim odaklı şirketiyle (MSM TEKNİK), sektöründe sadece pazarlamada değil, üretim alanında da sektörünün amiral gemisi olma gururunu taşımaktadır.

Firmamız, gerek satış portföyünde bulunan ürünlerin sahip oldukları ve yerli üretim odaklı ürünlere firmamızın
sahiplendirdiği kalite belgeleriyle, gerekse sahip olduğumuz ISO 9001-2008 belgesiyle ve yeni almış olduğumuz CE malzeme standart belgeleriyle, özellikle yurt dışı bağlantılı prestijli projelerde, iş ortaklarına sorunsuz hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Kurumsal şirketimizin, gerek yerli imalatlarımızdaki yeni ürünlerimizi, gerekse satış portföyümüze kattığımız
yeni nesil ürünleri kapsayan bu kataloğumuzu, siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Selahattin SARAÇ
Elektrik Mühendisi
Genel Müdür
güvenli bağlantılar kurmak dileğiyle..